.

.

New
IMAGIC Лице Highlighter Прав Палета Шминка Трепет Осветлувајќи ја Сочинуваат Прав Highlighter Bronzer Козметика

IMAGIC Лице Highlighter Прав Палета Шминка Трепет Осветлувајќи ја Сочинуваат Прав Highlighter Bronzer Козметика

DEN 316.00
DEN 554.88

Стока
Достапно.


Спецификации :
Постојат кутии за пакување, пренослив дизајн, и можете да уживате правејќи до кога сакате . IMAGIC highlighter во прав за да заличи и да го истакнете лице за блескав изглед.
Совршен професионални или лични употреба
Бренд : IMAGIC
Нето Тежина : 9g/0.32 оз
Пакет Тежина : 68g
Пакет Содржина :
1* Илуминатор(со кутија)
Внимание : Под светлината, агол,екранот е различен,боја на екранот се различни.
Купиле овој производ, исто така, беше купил.. 1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот нов следење на број.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот не е како рекламира.

Детали

Тип:
Bronzer & Highlighter
НЕТО-WT.:
9g/0.32 оз
Бренд Име:
IMAGIC
Формулирањето:
во прав
Корист:
Заличи,Долго-траен,Лесно да се Носат
Број На Модел На:
Bronzer & Highlighter
Големина:
Full Size
Количина:
1pcs
Состојка:
во прав
Земја/Регион на Производство:
Кина
Свеж

Избор на клиенти