.

.

New
UCANBE Бренд 6 Бои Трепет Highlighter Крем Шминка Сјајот Заличи Лицето Тело, Коса, Боја Дијамант Ставете Гел Козметички Крем

UCANBE Бренд 6 Бои Трепет Highlighter Крем Шминка Сјајот Заличи Лицето Тело, Коса, Боја Дијамант Ставете Гел Козметички Крем

DEN 271.20

Стока
Достапно.


UCANBE Бренд Трепет Highlighter Шминка Сјајот Заличи Лицето Тело, Коса, Боја Дијамант Сочинуваат Ставете Гел Козметички Крем Сенка
Бренд : UCANBE
Име : UCANBE Трепет Сјајот Highlighter
Нето Влажни : 15ml
Рок На Траење : 3 Години
Карактеристики На Производот :
1.Лесна и мека текстура крем со козметички сјајот,поларизирана боја
2.Целосна покриеност на истакнување на лице и тело
3.Мешани бои,може да се види колку е различно во различни агол,
4.Висок квалитет на етерични масла состојка,еколошки
5.6 бои се опционални,одговараат за уметник,фаза шминка или фестивал шминка
6.Преносни и лесен за употреба
Употреба : Користете четка или плескавици или прст натопи некои сјај нанесете на лицето или рамо и се важат еднакво.
Дури може да се стави некои на вашата коса.Можете да комбинирате сјајот ставете да shimmery шминка да се направи целата стил изгледа неверојатно.
Белешки : "Ние не препорачуваме употреба на оваа паста како сенки да се стави на eyelid.Најдобри се стави на лицето(избегнувајте очите) и телото.
Про совет : По суви надолу,облик, со сунѓер или spoolie да се постигне чиста линија.
Состојка : Козметички сјајот,Алое ја Напушти сок,Артески Вода,Магика етерично масло,маслото од Јојоба
Бои : 6 боја опција со поларизирана боја
Пакет Содржина :
1 x UCANBE Трепет Сјајот Highlighter

Детали

Тип:
Bronzer & Highlighter
Бренд Име:
UCANBE
Состојка:
Козметички Сјајот Highligher
НЕТО-WT.:
15ml/pc
Формулирањето:
Крем
Корист:
Долго-траен,да Заличи,Лесно да се Носат
Количина:
1pc
Број На Модел На:
XYUB001
Големина:
Full Size
GZZZ:
YGZWBZ
сертификација:
GZZZ
Сертификат Број:
2017096862
Земја/Регион на Производство:
Кина
Свеж

Избор на клиенти