.

.

New
48pcs ПРОПУШТИ се ЗГОЛЕМИ Нови 6 Бои Лицето Заличи Сјајот во Прав Минерали Шминка Трепет Контура Bronzer Highlighter Сочинуваат Палета

48pcs ПРОПУШТИ се ЗГОЛЕМИ Нови 6 Бои Лицето Заличи Сјајот во Прав Минерали Шминка Трепет Контура Bronzer Highlighter Сочинуваат

DEN 9504.00

Стока
Достапно.


МИС ЗГОЛЕМИ Нови 6 Бои Лицето Заличи Сјајот во Прав Минерали Шминка Трепет Контура Bronzer Highlighter Сочинуваат Палета
Карактеристики : Brand New & Висок квалитет. Преносни големина, лесно да се носат. Погоден за професионална употреба или домашна употреба. Производ Вовед : Производ 's Тип : Highlighter Палета Боја : Како точка покаже Ефект : Водоотпорен , долготрајни ве Молиме Имајте на ум : тоа се должи на осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од сликата.

Детали

Тип:
Bronzer & Highlighter
Формулирањето:
во прав
Корист:
Белење,Долго-траен,Concealer,Масло контрола,да Заличи,Лесно да се Носат
Земја/Регион на Производство:
Кина
НЕТО-WT.:
како објект шоу
Бренд Име:
МИС РОУЗ
Големина:
Full Size
Количина:
1pc
Број На Модел На:
7003-037N
Состојка:
како објект шоу
Свеж

Избор на клиенти