.

.

New
Брод Мотор CDI ЕДИНИЦА Assy 30F-01.02.09.00 за Hidea 2-мозочен Удар 30HP 25HP 30F 25F Outboard Мотор C. D. јас , Бесплатен Превозот

Брод Мотор CDI ЕДИНИЦА Assy 30F-01.02.09.00 за Hidea 2-мозочен Удар 30HP 25HP 30F 25F Outboard Мотор C. D. јас , Бесплатен Превозот

DEN 3459.00
DEN 3930.72

Стока
Достапно.


За нарачки од НАС & Австралија и Канада и Русија &Израел & UK &Франција, ние ќе брод
со epacket,која може да се следи низ 6-15 работни денови за испорака ;
За наредби од други земји, Ние ќе брод од страна на економија int'l превозот-Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта која, исто така, може да се следи, и трае околу 12-15 работни дена во Нов Зеланд & Југоисточна Азија земји, 15-30 дена земји во Европа и Северна Америка земји , околу 30-45 дена во Италија .
(2) Ако сакате побрзо испорака испраќаат од Експрес ,како што курирската служба DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ,ве Молиме да ни оставите порака,ние ќе се направи специјална понуда која според својата цел.00, тоа е Hidea вистински дела.Ве молиме да се забележи на времето за испорака пред вашето место на цел.
Брод Мотор 30 F-01.
(3) ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.00 CDI ЕДИНИЦА Assy за Hidea 2-мозочен Удар 30 HP 25 HP 30 F 25 F Outboard Мотор C.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. јас
Замена :
Оваа CDI единица заменува Hidea 30 F-01.
Димензии :
2-мозочен удар
2 на цилиндар
Состојба : Нова
Сите делови се достапни во парк, ние можеме да брод од рок од 1-2 дена!
Апликации :
Овој вистински CDI единица одговара на овие Hidea outboard motors :
2-мозочен удар : HD30 F HD25 F
Сите резервни делови се нови и достапни во парк !
Ние може да се направи за испорака во рок од 24 часа по уплатата пристигнување !
За било истрага или трговија на големо бизнис ,PLS,се чувствуваат слободни да оставите порака или ни капка е-пошта , ние ќе ви одговори во рок од 24 часа !
_______________________________________________________________
Испорака :
(1) Ние обично бродот на предмети во рамките 1-3 дена по приемот на вашата расчисти исплата.

Детали

Димензии (L x W x H) (mm):
30F-01.02.09.00
Капацитет На Моторот:
1 - 2L
Вид На Гориво:
Бензин
Бренд Име:
LANZIXUAN
Цилиндри:
2
Состојба:
Нови
Моторот Позиција:
Outboard
моторот:
2 мозочен Удар
Свеж

Избор на клиенти