.

.

New
40HP X E40X 66T-85533-00-00 Осветлување Серпентина За Parsun Hidea Јамаха 2 Удар 40HP Outboard Мотор Мотор

40HP X E40X 66T-85533-00-00 Осветлување Серпентина За Parsun Hidea Јамаха 2 Удар 40HP Outboard Мотор Мотор

DEN 1774.00
DEN 2015.52

Стока
Достапно.


(2) Ако сакате побрзо испорака испраќаат од Експрес ,како што курирската служба DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ,ве Молиме да ни оставите порака,ние ќе се направи специјална понуда која според својата цел.
Бренд Нови ОЕМ За ЈАМАХА 40 HP X МОДЕЛ
Outboard моторни 66 T-85533-00-00 ОСВЕТЛУВАЊЕ СЕРПЕНТИНА
Одговара follwing мотор модели :
(E)40 XMH 66 TN
E40 XWH 66 TP
(E)40 XW 66 TP
(E)40 XWT 66 TP
Ние сме professonal outboard мотор и мотор делови на компанијата во Кина.
(3) ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Добредојдовте разговараат за соработка детали,ние сакаме да се развие долгорочни дистрибутер во вашиот локален пазар.Ве молиме да се забележи на времето за испорака пред вашето место на цел.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
За нарачки од НАС & Австралија и Канада и Русија &Израел & UK &Франција, ние ќе брод
со epacket,која може да се следи низ 6-15 работни денови за испорака ;
За наредби од други земји, Ние ќе брод од страна на економија int'l превозот-Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта која, исто така, може да се следи, и трае околу 12-15 работни дена во Нов Зеланд & Југоисточна Азија земји, 15-30 дена земји во Европа и Северна Америка земји , околу 30-45 дена во Италија .
Сите резервни делови се нови и достапни во парк !
Ние може да се направи за испорака во рок од 24 часа по уплатата пристигнување !
За било истрага или трговија на големо бизнис ,PLS,се чувствуваат слободни да оставите порака или ни капка е-пошта , ние ќе ви одговори во рок од 24 часа !
_______________________________________________________________
Испорака :
(1) Ние обично бродот на предмети во рамките 1-3 дена по приемот на вашата расчисти исплата.

Детали

Капацитет На Моторот:
1 - 2L
Вид На Гориво:
Бензин
Димензии (L x W x H) (mm):
66T-85533-00-00
Бренд Име:
LANZIXUAN
Цилиндри:
2
Состојба:
Нови
Моторот Позиција:
Outboard
моторот:
2 мозочен Удар
Свеж

Избор на клиенти