.

.

New
600D СТП Обложени Гумени Брод Поклопецот,се Вклопува 9' До 9 1/2' Долго, 5' Широк, 16 1/2 Високи.Големина: 270-295X155X50cm

600D СТП Обложени Гумени Брод Поклопецот,се Вклопува 9' До 9 1/2' Долго, 5' Широк, 16 1/2 Високи.Големина: 270-295X155X50cm

DEN 3639.00
DEN 3830.40

Стока
Достапно.


Двојно stitched и испреплетени шевовите нуди одлична издржливост и ќе не водат.
-Мора да има ставка за заштита и продолжување на животниот век на вашиот брод, ако планирате за одржување на надуени за подолг период на време. Оваа гумени брод покрие доаѓа во комплет со мрежа носи торба за поедноставено чување и тренспорт кога не е во употреба.5 килограми
Производство Опис
100% Полиестер гумени dinghy брод покрие со тешки 600 D Полиестер со УВ отпорни врз основа материјал дава заштита од сонца штетните УВ зраци.
По-Продажбата на Купувачот ве молиме ќе изврши инспекција на стоката пред приемот, ако имате проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас пред да купувачи, цел ве молиме имајте во предвид дека големината на производот е соодветен, постојат и некои други прашања или коментари, исто така може да побара совет на купувачот. Искрено услуга за вас, Ако сметаш дека производот е добар, ве молиме Повратни информации каде пет-ѕвезда високи пофалби, ако се чувствувате задоволни, ве молиме да се опише, во детали, ние ќе се направи подобро, ви благодарам љубезно.Објектот Спецификите Материјал : 100% Морски одделение полиестер платно Големина : костим за 270-295 X155cm Полна големина : 36*22*17cm
Спакувани Тежина : 2. На дното еластична полите овозможува соодветна вентилација за да се избегне мувла раст и start-up. Целосната задните намали овозможува покрие за да се собере во текот и на моторни и брод.

Детали

боја:
кралска сина, светло сива
Бренд Име:
MAXSHADE ОПФАЌА
Ширина:
< 60
Материјал:
600D
Должина (нозе):
270-295cm
одговараат должина:
270-295cm
одговараат на ширината:
за 155cm
Име:
гумени брод маска
Свеж

Избор на клиенти