.

.

New
Топ Дизајниран 2 ПАРЧИЊА/многу 50мм/60mm Должина Кодот за Јадрото Јазик за Безбедност Заклучување на Вратата Цилиндар Брави Додатоци

Топ Дизајниран 2 ПАРЧИЊА/многу 50мм/60mm Должина Кодот за Јадрото Јазик за Безбедност Заклучување на Вратата Цилиндар Брави Додатоци

DEN 960.00
DEN 1370.88

Стока
Достапно.


Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена.49
крајот
Добредојдовте на нашата продавница
Ако купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;
На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~
Топ Дизајниран 2 ПАРЧИЊА/многу 50мм/60mm Должина Кодот за Јадрото Јазик за Безбедност Заклучување на Вратата Цилиндар Брави Додатоци B19
Опис :
Име : Безбедност Заклучување На Вратата Цилиндар
Тип : Код Јазик Должина 50mm=Вратата Центар Растојание 60mm / Заклучување Јазик Должина 60mm= Вратата Центар Растојание 70mm
Панел Материјал : Нерѓосувачки Челик
Кодот За Јазик Материјал : Цинк Легура
Површина Заврши : Бранеа Челик
Кодот За Јазик Технологија : Electroplate Светла Хром
Панел Дебелина : 1.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.
започнете $ 38. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.2 mm
Се прилагодат Вратата Дебелина : 35-50mm (Забелешка : ве Молиме овозможи мало отстапување за 1~2 MM мерни податоци. Поддршка Aliexpress Зачувам. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.

Детали

Бренд Име:
OuXinDiLong
Број На Модел На:
B19
Големина:
As picture shows
Заклучување Тип:
заклучување на вратата
Свеж

Избор на клиенти