.

.

New
Висок Квалитет 8PCS Cam Заклучување Шкафот Кабинетот Заклучи поштенско Сандаче за Заклучување Фиока Шкафче Копчиња Forcer Безбедносни Брави 16mm/20mm/25мм/30мм K41

Висок Квалитет 8PCS Cam Заклучување Шкафот Кабинетот Заклучи поштенско Сандаче за Заклучување Фиока Шкафче Копчиња Forcer Безбедносни

DEN 1562.00
DEN 3063.36

Стока
Достапно.


Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад. Ако во 14 дена,можете да разменувате предмети,и што можете да направите како оваа :
Чекор 1) E-mail на нас во рок од 7 работни дена или разговор со нас од страна на Трговија со Датот. Овие трошоци се на купувачи одговорност.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена.
Испорака детали
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена(во зависност од вашите нарачки количество) по уплатата. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата. Ако во 14 дена,може да се врати или размена. Поддршка Aliexpress Зачувам. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил порака или Трговија Менаџер, Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем што е можно побрзо. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница на "Add to Wish List". Висок квалитет на производот, разумни цени, одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело.

Детали

Бренд Име:
OuXinDiLong
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
k40
Тип:
кам кодот
Свеж

Избор на клиенти