.

.

New
Rarelock Безбедност Фиока Cam Заклучување Внесени Различни за Врата поштенско Сандаче Кабинет Алатка Кутија со 2 Копчиња DIY оков за Мебел

Rarelock Безбедност Фиока Cam Заклучување Внесени Различни за Врата поштенско Сандаче Кабинет Алатка Кутија со 2 Копчиња DIY

DEN 144.00
DEN 151.20

Стока
Достапно.


Ние ќе ви ја испратиме бесплатно на подароци во вашиот парцела ако можете да додадете нашата продавница до вашите омилени.
торба
Име : Rarelock Безбедност Фиока Cam за Заклучување Копче за Различни Големини На Вратата поштенско Сандаче Кабинет Алатка Кутија со 2 Копчиња DIY оков за Мебел
Два типа :
Внесени Под Исти Услови :
Внесувањето Различни : Код Cam Табот Клип Купи Одделно : Дупка Големина 8мм*8мм 0-4 : Дупка Големина 8мм*8мм 5-9 :
Предмет : MMS345
Заклучување Тип : Кабинет Cam Кодот
Key Type : Рамни Копче
Материјал : Цинк Легура
Заврши : Никој
Кратенка : Внесувањето Различни
Големина(Должина*Ширина) : 23mm*28mm
Нето Тежина : 56g / Торба
Бруто Тежина : 66g / Торба
Пакет : ПП торба
Додатоци :
Секој Сет : Код*1, Внесете*2 ПАРЧИЊА Материјал : Челик, Заврши : Никел
Примена :
Терминалната опрема, електронски/метал/дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг/игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монета-op, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл.
Специјалност :
1, со Висок квалитет и сигурност;
2, Заклучување на професионална производителот;
3, Може да се направи повеќе Копчињата за управување (Цената Екстра, ве молиме контактирајте со сервисот);
4, Метални материјали, Анти-корозија, Издржливи. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ за вашата следна цел.

Детали

боја:
Клучни Различни X 16mm, Внесете Различни X 20mm, Внесете Различни X 25мм), Внесете Различни X 30мм), Внесете Различни X 38mm
Бренд Име:
R
Големина:
23mm*28mm
Заклучување Тип:
Кабинетот Кодот
Број На Модел На:
MMS345
DIY Материјали:
Металугрија
Свеж

Избор на клиенти