.

.

New
LHX DJA44 Стакло Cam за Заклучување Безбедност Цинк Легура Шкафче Кабинет,Кутија,Фиока за Заклучување на Екранот Стакло Брави Cerradura

LHX DJA44 Стакло Cam за Заклучување Безбедност Цинк Легура Шкафче Кабинет,Кутија,Фиока за Заклучување на Екранот Стакло Брави

DEN 672.00
DEN 764.16

Стока
Достапно.

Ние ќе понудиме решенија за ваквите случаи. Ние ќе ви обезбедиме со решенија и да се врати насоки; 6) За оштетените објекти на пристигнувањето, ве молиме контактирајте со нас веднаш, да ни пратите е-мејл со фотографија е најпосакувана.
LHX Пријателски Совети :
1, ве Молиме забелешка : Реден Број, Големина или Боја по купувањето.;
6, Искрено ви благодариме за вашиот покровителство, мојот пријател. Нашите производи не само што може да ги задоволи индивидуалните побарувачка, но, исто така одговараат на различни пазари. Потоа, ви препорачуваме неколку соодветни производи за вас. Ве молиме подгответе ги следниве параметри и да се обезбеди на клиентите услуга : 1)кои производи треба да бидат заклучени? 2)Што е вашиот производ материјал? 3)Што е дебелината на вашиот производ? 4)постои дупка во вашиот производ( за заклучување)? Она што е дупка големина? Нашата служба за корисници ќе биде врз основа на информации што се обезбедат и да поставам некои прашања. Ние сме среќни да понуди решенија за вашите прашања; 4) на Овој објект е право до 12 месеци бесплатно гаранција. Се надевам дека секој пријател имаат добро искуство со тие купуваат производи од нашата продавница. Ова е нашата вера : Бидете добри производи. Но, секогаш ќе има некои неочекувани проблеми не може да се избегне.Одличен Дизајн, Брз Одговор и Добра Услуга се направени Rare Lock најдобрите сигурен партнер на многу добро познати водечките компании во светот. Решавање на проблемот или спор ќе бара конкретни напори на двете страни. (Со исклучок на злоупотреба на објектот и оштетен објект); 5) Ако ви се случува да се врати на објектот, ве молиме контактирајте со нас преку порака. Целосна наплата или.000
Нето Тежина : 157g / ЕЕЗ
Бруто Тежина : 170g / ЕЕЗ
Пакување : Меур Торба
Додатоци :
1,Заклучување*1 PC Материјал : Алуминиумски, Заврши : Цинк
2,Внесете*2 ПАРЧИЊА Материјал : Челик, Заврши : Никел
Примена :
Терминалната опрема, електронски/метал/дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг/игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монета-op, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл.

Детали

Големина:
Different Size
Бренд Име:
HAIBOAT
Заклучување Тип:
Кабинетот Кодот
Број На Модел На:
JA44
is_customized:
Yes
Употреба:
може да се користи во 6-15mm дебелина на стакло
Тежина:
157g
Материјал:
Zicn Легура
Примена:
Стакло,Покажат,Кабинет,Фиока
Заврши:
Хром
DIY Материјали:
Дрво
Свеж

Избор на клиенти