.

.

New
BQLZR Кинески Стар Стил Гроздобер Антички Метал Лозинка за Заклучување на Катанец за Куфер

BQLZR Кинески Стар Стил Гроздобер Антички Метал Лозинка за Заклучување на Катанец за Куфер

DEN 233.00
DEN 311.04

Стока
Достапно.


Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутер
Функција :
Овој уникатен дизајн ќе се прикаже вашиот уникатен вкус
Тоа може да се наплати како колекционерски предмети и исто така можете да го користите тоа всушност.
Тоа Може да Се Користи за Мала Кутија Куфер Кеси
Спецификација :
Облик : Лозинка Катанец Кодот
Материјал : метал
Боја : како на сликата покажува
Димензии : 5x2.7x1.2cm/ 1.96x1.06x0.4"
Топ бар должина : 3.3 cm(1.3")
Топ бар дијаметар : 0.25 cm(0.1")
Тежина : околу 31g
Answer : ___________________________ Note :
1.Кога се отвори за заклучување, лозинката треба да биде во една линија и под крстот бар.
2.Лозинката што доаѓа со производот и секој производ има само една лозинка, кој не може да се ресетира,ако не можете да најдете на лозинка или не може да се отвори, ве молиме слободно да ни се обратите за помош.
Пакетот вклучува :
1 x Лозинка Катанец Кодот

Детали

Бренд Име:
BQLZR
Број На Модел На:
Други
Големина:
1.96x1.06x0.4
Заклучување Тип:
Безбедност Куфер Брави
Обликот:
Лозинката Катанец Кодот
Материјал:
Метал
боја:
како на сликата покажува
Димензии:
5x2.7x1.2cm/ 1.96x1.06x0.4
Топ бар должина:
3.3 cm(1.3)
Топ бар дијаметар:
0.25 cm(0.1)
DIY Материјали:
Металугрија
Свеж

Избор на клиенти