.

.

New
LHX Хардвер Комбинација Брава 3 Кодови Кеси Багаж Кутии да се Користи Во алатница Училиште Шкафче Cadeado Fechadura

LHX Хардвер Комбинација Брава 3 Кодови Кеси Багаж Кутии да се Користи Во алатница Училиште Шкафче Cadeado Fechadura

DEN 228.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Се надевам дека секој пријател имаат добро искуство со тие купуваат производи од нашата продавница.^-^
Име : LHX Хардвер Комбинација Брава 3 Кодови Кеси Багаж Кутии да се Користи Во алатница Училиште Шкафче Cadeado Fechadura
Како да се отвори,да се претвори во право, два или повеќе целосна се врти,стоп на Број ,на сличен легален начин лево еден целосен пресврт минатото над numbe и да престане во Број ,завртете десно и да престане во Бројот ,притиснете во shackle за автоматско заклучување.;
6, Искрено ви благодариме за вашиот покровителство, мојот пријател. Но, секогаш ќе има некои неочекувани проблеми не може да се избегне.
Забелешка :
1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;
2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;
3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа.
Специјалност :
1, со Висок квалитет и сигурност;
2, Заклучување на професионална производителот;
3, 3 Цифра Комбинација Заклучување;
4, Метални материјали, Анти-корозија, Издржливи.
Предмет : MMS5
Заклучување Тип : Комбинација Брава
Key Type : Keyless
Материјал : Цинк Легура
Заврши : Челик Маска
Кратенка : 3 Група Код (0-39)
Големина(Должина*Ширина) : 48mm*100mm
Нето Тежина : 107g / ЕЕЗ
Бруто Тежина : 135g / ЕЕЗ
Пакет : ПП торба
Додатоци :
Заклучување*1 PCS
Примена : Терминалната опрема, електронски/метал/дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг/игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монета-op, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл.

Детали

Големина:
48mm*100mm
Број На Модел На:
MMS5
Заклучување Тип:
Внесувањето Катанец
Бренд Име:
HAIBOAT
Специјално:
Комбинација Заклучување Кодот За Заклучување
Тежина:
135g
Клучни Комбинација:
3 Цифра(0-39)
боја:
метал сребро.
Материјал:
Цинк Легура
Заклучување Структура:
комбинација заклучување
Додатоци:
Заклучување*1
Пакет:
Меур торба
Примена:
Кабинет, Фиока, Кутија, Врата
големина(должина*ширина):
48mm*100mm
Свеж

Избор на клиенти