.

.

New
LHX CMMS243 Хардвер 22mm*46mm Долго Cam за Заклучување Безбедност Цинк Легура Шкафче Кабинет,Кутија,Фиока за Заклучување Cerradura

LHX CMMS243 Хардвер 22mm*46mm Долго Cam за Заклучување Безбедност Цинк Легура Шкафче Кабинет,Кутија,Фиока за Заклучување Cerradura

DEN 389.00
DEN 423.36

Стока
Достапно.

;
6, Искрено ви благодариме за вашиот покровителство, мојот пријател.^-^
Име : LHX Хардвер 22mm*46mm Cam за Заклучување Безбедност Цинк Легура Шкафче Кабинет,Кутија,Фиока за Заклучување Cerradura
Предмет : MMS243
Заклучување Тип : Cam Кодот
Key Type : Рамни Копче
Материјал : Цинк Легура
Заврши : Светла Хром
Кратенка : Над 500
Големина(Должина*Ширина) : 22mm*46mm
Нето Тежина : 92g / ЕЕЗ
Бруто Тежина : 120g / ЕЕЗ
Пакет : ПП торба
Додатоци :
1,Клип*1 PCS Материјали : Челик Заврши : Никел
2,Домување и Орев*1 PCS Материјали : Челик Заврши : Цинк
3,Внесете*2 ПАРЧИЊА, Материјал : Месинг Заврши : Никел
Примена : Терминалната опрема, електронски/метал/дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг/игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монета-op, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл.
Забелешка :
1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;
2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;
3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа. Ве молиме бидете allowanceor нашите тешкотии.
Специјалност :
1, со Висок квалитет и сигурност;
2, Заклучување на професионална производителот;
3, Може да се направи повеќе Копчињата за управување (Цената Екстра, ве молиме контактирајте со сервисот);
4, Метални материјали, Анти-корозија, Издржливи.

Детали

Големина:
22mm*46mm
Бренд Име:
HAIBOAT
Број На Модел На:
MMS243
Материјал:
Цинк Легура
Примена:
Автобуси,Камион,Кабинет,Кутија
Заврши:
светла Хром
Тип:
1 Заклучување и 2 клучеви
Тежина:
120g
DIY Материјали:
Металугрија
Заклучување Тип:
Кабинетот Кодот
Свеж

Избор на клиенти