.

.

New
LHX AMMS93 5pcs 70mm*100mm Hasp Latch Заклучување Лизгачки Вратата Едноставно Погодност Прозорец Кабинет Фиока Брави Cerradura

LHX AMMS93 5pcs 70mm*100mm Hasp Latch Заклучување Лизгачки Вратата Едноставно Погодност Прозорец Кабинет Фиока Брави Cerradura

DEN 848.00
DEN 892.80

Стока
Достапно.

Решавање на проблемот или спор ќе бара конкретни напори на двете страни. Се надевам дека секој пријател имаат добро искуство со тие купуваат производи од нашата продавница.^-^
Име : LHX AMMS93 5pcs 70mm*100mm Hasp Latch Заклучување Лизгачки Вратата Едноставно Погодност Прозорец Кабинет Фиока Брави Cerradura
Предмет : MMS93*5
Заклучување Тип : Hasp Latch Кодот
Key Type : Никој
Материјал : Нерѓосувачки челик
Заврши : Никој
Кратенка : Никој
Големина(Должина*Ширина) : 70mm*100mm
Нето Тежина : 78g / ЕЕЗ
Бруто Тежина : 108g / ЕЕЗ
Пакет : ПП торба
Додатоци :
1,Hasp Latch Заклучување*2 SET
2,Завртка*4 PCS
Примена :
Вратата, Кабинет, Фиока, Мебел и сл. Ако не имајте на ум тоа, ние ќе бидат пратката по случаен избор;
2, Ако имате било каков проблем во врска со производи, логистика, производи грешка или штета, ве молиме порака до нас секое време;
3, Логистика ќе бидат во голем број на различни фактори, но, ве молам да веруваат дека ние го прават нашите најдобри за да се надоврзе на produts;
4, Ние работевме многу напорно.
LHX Пријателски Совети :
1, ве Молиме забелешка : Реден Број, Големина или Боја по купувањето. Ве молиме бидете allowanceor нашите тешкотии.
Специјалност :
1, со Висок квалитет и сигурност;
2, Заклучување на професионална производителот;
3,од Нерѓосувачки челик ;
4, Метални материјали, Анти-корозија, Издржливи.;
6, Искрено ви благодариме за вашиот покровителство, мојот пријател.

Детали

Бренд Име:
HAIBOAT
Големина:
Different Size
Број На Модел На:
MMS93*5
Заклучување Тип:
заклучување на вратата
Примена:
Вратата,Фиока,Прозорец,Лизгачки Врата
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
ОЕМ:
ние нудиме на големо цена
Големина:
70mm*100mm
DIY Материјали:
Металугрија
Заклучување Тип:
заклучување на вратата
Свеж

Избор на клиенти