.

.

New
LHX AMMS271-1 Нерѓосувачки Челик Пролет Натоварени Toggle Hasp Latch Заклучување Лизгачки Вратата Едноставно Погодност Прозорец Кабинет Брави

LHX AMMS271-1 Нерѓосувачки Челик Пролет Натоварени Toggle Hasp Latch Заклучување Лизгачки Вратата Едноставно Погодност Прозорец

DEN 145.00
DEN 152.64

Стока
Достапно.

(Со исклучок на злоупотреба на објектот и оштетен објект); 5) Ако ви се случува да се врати на објектот, ве молиме контактирајте со нас преку порака.^-^
Име : LHX AMMS271-1 Нерѓосувачки Челик Пролет Натоварени Toggle Hasp Latch Заклучување Лизгачки Вратата Едноставно Погодност Прозорец Кабинет Брави
Предмет : MMS271-1
Заклучување Тип : Hasp Кодот
Key Type : Никој
Материјал : Челик
Заврши : Светла Хром
Кратенка : Никој
Додатоци :
1,Заклучување*2 ПАРЧИЊА
2,Клип*1 PCS
Големина(Должина*Ширина) : 23mm*57mm
Нето Тежина : 17g / ЕЕЗ
Бруто Тежина : 27g / ЕЕЗ
Пакет : ПП торба
Примена :
Терминалната опрема, електронски/метал/дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг/игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монета-op, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл. И на начин да се спаси секој резервни делови е различен. Силна Иновации и дизајн способности се нашите основни конкурентноста.
Истиот производ,различни големина
Големина : 23mm*57mm
Големина : 32-милиметри*74mm
Големина : 36mm*90mm
Големина : 38. Ние сме среќни да понуди решенија за вашите прашања; 4) на Овој објект е право до 12 месеци бесплатно гаранција.
Забелешка :
1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;
2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;
3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа. Се надевам дека секој пријател имаат добро искуство со тие купуваат производи од нашата продавница. Ако не имајте на ум тоа, ние ќе бидат пратката по случаен избор;
2, Ако имате било каков проблем во врска со производи, логистика, производи грешка или штета, ве молиме порака до нас секое време;
3, Логистика ќе бидат во голем број на различни фактори, но, ве молам да веруваат дека ние го прават нашите најдобри за да се надоврзе на produts;
4, Ние работевме многу напорно.

Детали

Големина:
Different Size
Бренд Име:
HAIBOAT
Број На Модел На:
MMS271-1
Заклучување Тип:
hasp кодот
Специјално:
hasp кодот
големина(должина*ширина):
23mm*57mm
Пакет:
Меур торба
боја:
метал сребро.
Материјал:
Челик
Додатоци:
Заклучување *1,Клип*1
Тежина:
27g
Примена:
Прозорецот,Кабинет,Кутија,Лизгачки Врата
DIY Материјали:
Металугрија
Свеж

Избор на клиенти