.

.

New
Бесплатен Превозот Frameless Двојно Стакло Заклучување на Вратата од не ' Рѓосувачки Челик Една страна го отклучите Стаклена Врата Заклучување Hasps со Клуч

Бесплатен Превозот Frameless Двојно Стакло Заклучување на Вратата од не ' Рѓосувачки Челик Една страна го отклучите Стаклена

DEN 1086.24

Стока
Достапно.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа Стаклена Врата дебелина треба да : 10-12 MM
Стаклена Врата растојание : Погоден за 5-10 mm

Детали

боја:
Други
Број На Модел На:
63
Големина:
53.4
Заклучување Тип:
стаклена врата заклучување
Примена предмет:
Frameless Зајакнато Стаклена Врата
Текстурата на материјалот:
Нерѓосувачки Челик
Заклучување Тип:
заклучување на вратата
Заклучување На Вратата Употреба:
Универзална
Свеж

Избор на клиенти