.

.

New
За ФОЛКСВАГЕН Поло Класик Дерби Заклучување на Вратата Цилиндар Поправка Комплет Пред Лево и Право Оем 6K4837223 2 Компјутери

За ФОЛКСВАГЕН Поло Класик Дерби Заклучување на Вратата Цилиндар Поправка Комплет Пред Лево и Право Оем 6K4837223 2 Компјутери

DEN 244.32

Стока
Достапно.

За "ФОЛКСВАГЕН" Поло Класик Дерби Заклучување на Вратата Цилиндар Поправка Комплет Пред Лево и Право Оем 6 K4837223 2 Парчиња Заклучување на Вратата Поправка Kit (Десно или Лево) Состојба : Нова Испорака : 2 парчиња(Sae Фото)
Се вклопува со : "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ 3 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ III
"ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО 6 N 1991-1997
OE#6 K4 837 223 A
Ве молиме споредете ги вашите делови со слики пред купување на некој објект.

Услуга :
1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;
2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид e-mail;
Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

Детали

Објектот Тежина:
0.05
Објектот Висина:
mm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
DR
Објектот Должина:
70.4mm
Име На Модел:
6K4 837 223
Материјал Тип:
Цинк Легура
способен да:
За ФОЛКСВАГЕН Поло
Свеж

Избор на клиенти