.

.

New
Заклучување на вратата Actuator Задните Право За ФОЛКСВАГЕН ШКОДА FABIA MK2,OCTAVIA ГОЛФ MK4/ГРАД ГОЛФ 3B1 839 016A 6X1 839 014H 6X1 839 016Q

Заклучување на вратата Actuator Задните Право За ФОЛКСВАГЕН ШКОДА FABIA MK2,OCTAVIA ГОЛФ MK4/ГРАД ГОЛФ 3B1 839 016A 6X1 839 014H

DEN 912.00

Стока
Достапно.


Вие сте наддавање за
1 парче Нов Бренд за Заклучување на Вратата Actuator Задните Право
Живот Време Гаранција
Опис
Состојба : 100% сосема нов
КОЛИЧИНА : 1 парче
На Задното Десно
OE Број :
3 B1 839 016 A, 6 X1 839 014 H, 3 B1 839 016 Q
Погодни за :
за "ФОЛКСВАГЕН" Буба 1999-2010
PASSAT Б5/PASSAT Б5.5
2000-1996
БОРА CLASICO
2005-1998
"ШКОДА" FABIA MK2,OCTAVIA
2005-1996
JETTA
1991-1984
ГОЛФ MK4/ГРАД ГОЛФ
2006-1997
ФОКС/LUPO ВО МЕКСИКО
1998-2005
"ШКОДА" ВРВЕН Б5/B6
2008-2002
СЕДИШТЕТО ЛЕОН
2006-1999
СЕДИШТЕТО ТОЛЕДО
2006-1999
Ние ви помогне, ако не сте сигурни дали се вклопува во делот за вашето возило.
Пред вашата нарачка објектот, ве молиме да се спореди со вашиот автомобил модел и oe број, ако тоа не е ист како вашиот дел, ве молиме да не купувам тоа, ви благодариме.

Детали

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
0.65
Објектот Висина:
12
Име На Модел:
3B1 839 016A
Материјал Тип:
пластика, алуминиум
Објектот Должина:
16
Бренд Име:
SMCL
Свеж

Избор на клиенти