.

.

New
Карбонски Влакна Пред Splitter Размавта Cupwings Автомобил Стајлинг за BMW E92 М Спортскиот Браник 2005-2009

Карбонски Влакна Пред Splitter Размавта Cupwings Автомобил Стајлинг за BMW E92 М Спортскиот Браник 2005-2009

DEN 8064.00
DEN 8861.76

Стока
Достапно.


9256 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и цената
Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
Карбонски Влакна Пред Splitter Размавта Cupwings Автомобил-Стил, за BMW E92 М Спортскиот Браник 2005-2009
Fitment
Одговара за BMW E92 М Спортскиот Браник 2005-2009
Фотографии

Детали

Бренд Име:
JSPEED CSPORT
Автомобил модел:
за BMW M Sport
Модел Година:
2005-2009
Име На Модел:
JC-BME920539
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Автомобил Трупци
Објектот Тежина:
1.5kg
Тип На Објект:
Браници
Свеж

Избор на клиенти