.

.

New
2 парчиња ABS Сребро Пред + Задниот Браник Заштитник Guard Покритие за Sportage Р 2011 2012 2013 2014

2 парчиња ABS Сребро Пред + Задниот Браник Заштитник Guard Покритие за Sportage Р 2011 2012 2013 2014

DEN 7199.52

Стока
Достапно.


започнете Цена : $69.99 Цена : $21.99 Цена : $25.99 Цена : $87.99 Цена : $43.99 Цена : $17.99
крајот 2бр ABS Сребро Пред + Задниот Браник Заштитник Guard Покритие за Sportage Р 2011 2012 2013 2014
Состојба : 100% сосема нов
Fitment : за kia Sportage R2011-2014 година
Боја : Сребрена
Материјал : висок квалитет на ABS, направени во ISO9001 9002 фабрика
Инсталација : едноставен за инсталација, поправи со завртки
Пакет : 2 парчиња ( напред & задните), како слика се прикажани
Инсталација : едноставен за инсталација, 3 M лента е во прилог Send via EMS, брза испорака!

Детали

Тип На Објект:
Браници
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Име На Модел:
браник маска
Материјал Тип:
ABS
Автомобил модел:
за Sportage Р
Модел Година:
2011-2014
Бренд Име:
FDIK
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
3kg
Објектот Должина:
0inch
Специјални Функции:
браник заштитник
боја:
Сребро.
Автомобил Производител:
Kia
Материјал:
ABS
Свеж

Избор на клиенти