.

.

New
Нова Универзална Автомобил Возило Камион 4 Начин Коло Автомобилската Средна големина на Ножот Fuse Кутија Блок Носителот Црна

Нова Универзална Автомобил Возило Камион 4 Начин Коло Автомобилската Средна големина на Ножот Fuse Кутија Блок Носителот Црна

DEN 152.64

Стока
Достапно.


Автомобилската fuse кутија, погоден за средна големина на ножот осигурувачи.
Овозможи да се одржи 4 осигурувачи.
Универзал за употреба во сите возила.
Компактна големина, здрав изградба.
Со проѕирна маска за прашина и влага заштита.
Материјал : пластични & бакар
За осигурач : 4 средната големина на ножот осигурувачи
Осигурач струја : 1-40 A
Максимален напон : 32 V
Температурата опсег : -20 до 150°
Објектот големина на : 8.6*5.3 *4.2 cm
Ова е 4 начин автомобилската fuse кутија за задржување на средна големина осигурувачи.
Тоа е погоден за употреба во сите возила.
Пакување листа :
1 * Автомобилска fuse кутија (осигурувачи не се вклучени)

Детали

Бренд Име:
sikeo
Тип На Објект:
Браници
Свеж

Избор на клиенти