.

.

New
Нови 4 НАЧИН на ОСИГУРУВАЧОТ СЕЧИЛОТО НОСИТЕЛОТ КУТИЈА БЛОК АВТОМОБИЛ ВОЗИЛО АВТОМОБИЛСКАТА КОЛО + 4 ОСИГУРАЧ НАС

Нови 4 НАЧИН на ОСИГУРУВАЧОТ СЕЧИЛОТО НОСИТЕЛОТ КУТИЈА БЛОК АВТОМОБИЛ ВОЗИЛО АВТОМОБИЛСКАТА КОЛО + 4 ОСИГУРАЧ НАС

DEN 160.80

Стока
Достапно.


100% Сосема Нов!!! Материјал : Пластични и Метални Боја : како на сликата покаже Кол : 1 компјутер 100% Сосема Нов!!!
Материјал : Пластика и Метал
Боја : како на сликата шоу
Количина : 1 компјутер
Напон : До 30 V DC
6.3 mm осигурач носителот
Димензии : 86 x 53 x 42 mm / 3.38" x 2.08" x 1.65" (Dxšxv)
Монтажа дупка со дијаметар : 5 mm / 0.19"
Две дупки за Монтажа дијаметар : 78mm / 3.07"
4 Осигурувачи ( 10 A / 20 A / 30 A / 30 A ) се Вклучени
Функција :
Висок квалитет 4 начин fuse кутија
Кабел за конекција преку страна, обложено 6.3 mm (стандард) сечилото терминали
Може да бидат обезбедени преку 2 пред моделирани дупки
Јасно, вибрации отпорни, брзо се вклопуваат маска
Здрав и стабилна конструкција
Пакетот вклучува : 1 x 4 Начин на Ножот Fuse Кутија Носителот
4 x Осигурувачи ( 10 A / 20 A / 30 A / 30 A )
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Детали

Бренд Име:
sikeo
Тип На Објект:
Браници
Свеж

Избор на клиенти