.

.

New
Карбонски Влакна Задниот Браник Издувните Diffuser Усна Спојлер за Tesla Model S Седан 4 Вратата 12-15 Р Стил Црна FRP

Карбонски Влакна Задниот Браник Издувните Diffuser Усна Спојлер за Tesla Model S Седан 4 Вратата 12-15 Р Стил Црна FRP

DEN 10531.00
DEN 11572.32

Стока
Достапно.


Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа. Година Направи Модел Трим Мотор 2015 година за Тесла S 85 D Седан Со 4 Врати -CC -Сертификати. Во. - 2015 година за Тесла S База Седан Со 4 Врати ЕЛЕКТРИЧНИ 2015 година за Тесла S P85 D Седан Со 4 Врати -CC -Сертификати. Во. - 2015 година за Тесла S Потпис Седан Со 4 Врати ЕЛЕКТРИЧНИ 2014 година за Тесла S База Седан Со 4 Врати ЕЛЕКТРИЧНИ 2014 година за Тесла S Потпис Седан Со 4 Врати ЕЛЕКТРИЧНИ 2013 за Тесла S База Седан Со 4 Врати ЕЛЕКТРИЧНИ 2013 за Тесла S Перформанси Седан Со 4 Врати -Сертификати. Во. 2012 за Тесла S База Седан Со 4 Врати ЕЛЕКТРИЧНИ
спецификација :
Боја : Црна
Материјал : Јаглерод Влакна
Процес : Вакуум лиење
Модел : 3 X3 twill weaven
Инсталација : само прислушување завртки вклучени
Н. Ж : 2.2 KG
G. W : 3.8 KG
Производ Големина : 145*17*50 CM
Пакување Големина : 170*60*25 CM
Пакување : кутија Polyfoam
функција :
1.Fitment : за Tesla Model S База Седан Со 4 Врати 12-15
2.Директна замена стил,зезнав на оригиналниот монтажа позиција
3.Супер мала тежина,висок интензитет,агресивен изглед,површината полиран
4.3 D дизајн,ЦПУ калапи ,тест инсталација на вистински автомобили
5.Вградени пакување,влажна-доказ,shockproof & crashproof

Детали

Бренд Име:
JSPEED CSPORT
Автомобил модел:
за Tesla Model S База Седан Со 4 Врати 2012-2015
Модел Година:
2012 2013 2014 2015
Име На Модел:
ВСС-XP1685
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
145cm
Објектот Ширина:
17cm
Објектот Висина:
50cm
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Задниот Браник Издувните Diffuser
Објектот Тежина:
2.2kg
Тип На Објект:
Браници
Свеж

Избор на клиенти