.

.

New
CNSPEED 2 парчиња Црна Задниот Браник Diffuser За Универзален Автомобил Задниот Браник Воздух Диверзија Diffuser Panel

CNSPEED 2 парчиња Црна Задниот Браник Diffuser За Универзален Автомобил Задниот Браник Воздух Диверзија Diffuser Panel

DEN 302.40

Стока
Достапно.НА ОВАА АУКЦИЈА Е ЗА 1 NEW VM ТРКИ 2 PC ЗАДНИОТ БРАНИК DIFFUSER КОМПЛЕТ. ОВИЕ DIFFUSERS СЕ ИЗРАБОТЕНИ ОД ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ CNC ПАЛКА АЛУМИНИУМ И ПОТОА ВО ЦРНА ЕЛОКСИРАНИ/SLIVER ЗА КВАЛИТЕТ ЗАВРШИ И ИЗДРЖЛИВОСТ. ОВИЕ БРАНИК DIFFUSERS СЕ ДИЗАЈНИРАНИ ЗА ДА СЕ ЗГОЛЕМИ ВОЗИЛО АЕРОДИНАМИЧНОСТА, НАМАЛУВАЊЕ НА ВЛЕЧЕТЕ, И ДА СЕ ПОДОБРИ ЕКОНОМИЧНОСТА НА ГОРИВОТО. ТИ VM ТРКИ DIFFUSER Е ОДЛИЧЕН ПРИЛОГ НА ВАШЕТО ВОЗИЛО ДА СЕ ДАДЕ ТОА ДЕКА ТРКАЧКИ АВТОМОБИЛ ИЗГЛЕД. СЕКОЈ DIFFUSER Е ИНСТАЛИРАН КОРИСТЕЊЕ ВКЛУЧЕНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ХАРДВЕР. КАРАКТЕРИСТИКИ : * 2 ПАРЧИЊА за ПОЛНЕЊЕ * УНИВЕРЗАЛНА * ЦРНА/SLIVER * * * * ЗГОЛЕМУВАЊЕ ТОП БРЗИНА & ЗАБРЗУВАЊЕ * НАМАЛУВАЊЕ на ВЛЕЧЕТЕ * мала ТЕЖИНА ДИЗАЈН * Сосема Нов Во фабрички запечатени Пакувања * CNC-машински палка t6061 алуминиум

Детали

Тип На Објект:
Браници
Објектот Висина:
0.3cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Име На Модел:
TO100863
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
10.3cm
Објектот Должина:
39cm
Автомобил модел:
Хонда
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
задниот браник diffuser
Бренд Име:
CNSPEED
Модел Година:
сите
Свеж

Избор на клиенти