.

.

New
E90 М3 Vorsteiner Стил на Карбонски Влакна Задниот Браник Усна Diffuser за BMW E90 М3 Браник 2005-2008 Година Автомобил Стил

E90 М3 Vorsteiner Стил на Карбонски Влакна Задниот Браник Усна Diffuser за BMW E90 М3 Браник 2005-2008 Година Автомобил Стил

DEN 13670.00
DEN 15359.52

Стока
Достапно.

Ако вашиот објект вратени поради царински прашања, ние само може да наплата за објектот дел, превозот цена нема да ви бидат вратени. Контактирајте со Нас, ве Молиме слободно да се испрати порака, ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Текстура на 3 K twill ткаат карбонски влакна 2. Инсталација целосна замена Директни гром на инсталацијата со силикон заедно,силициум е fulid не може да се испраќаат преку експрес,па pls добив од вашиот локален автомобил работилница илустрација. Таму може да биде одредено задоцнување, за време на викенди и празници. Fitment : Одговара за BMW E90 М3 2005-2008 Година Плаќање Ние САМО го прифати . Ве молиме контактирајте со нас за решавање на било какви проблеми, ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас. Ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем, ве молиме контактирајте со нашиот царината во време за да се избегне враќање. 100% нови,никогаш не се користи 4. Пакет вклучувајќи : 1 PCS Задниот Браник Усна Diffuser 3. Ве молиме проверете со вашите локални обичаи да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Овие трошоци се на купувачот одговорност . Политика на враќање Ние нудиме наплата или размена во рок од 30 дена по приемот на цел во случај ќе добијат оштетените / неточни / неисправен објект.
Информации ве Молиме контактирајте не преку порака за решение ако ви се исполнат за било какви прашања, ви благодариме! Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Детали

Бренд Име:
HastonSportsline
Автомобил модел:
за BMW
Модел Година:
2016 година
Име На Модел:
3
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
задниот браник diffuser
Објектот Тежина:
4kg
Тип На Објект:
Браници
Гаранција:
Yes
Производителот Дел Број:
не се применува
Земја/Регион на Производство:
Кина
G. W:
4 kg
Материјал:
Карбонски Влакна
Fitment:
За BMW E90 М3 задниот браник diffuser
Автомобил Направи:
за BMW М3 E90
Свеж

Избор на клиенти