.

.

New
Нови 12/24V Универзален Автомобил Камион 8 Начин Коло Стандард Сечилото Fuse Кутија Носителот Блок НАС

Нови 12/24V Универзален Автомобил Камион 8 Начин Коло Стандард Сечилото Fuse Кутија Носителот Блок НАС

DEN 359.52

Стока
Достапно.


Јасно, вибрации отпорни, брзо се вклопуваат покрие Здрав и стабилна конструкција Кабелска конекција преку страна, обложено 6.3 mm (стандард) сечилото терминали Може да бидат обезбедени преку 2 пред украсениот дупки Јасно, вибрации отпорни, брзо се вклопуваат маска
Здрав и стабилна конструкција
Кабел за конекција преку страна, обложено 6.3 mm (стандард) сечилото терминали
Може да бидат обезбедени преку 2 пред украсениот дупки
Материјал : ABS & Метал
Боја : Црна & Транспарентен
Количина : 1 компјутер
Тип : Електрични
Начин : 8 Начин
4,6 Начин fuse кутија е исто така на располагање,ве молиме контактирајте со нас.
Стандардна сечилото терминали : 6.3 mm
Големина : 158 x 52 x 42 mm / 6.22" x 2.04" x 1.65" (Dxšxv)
Пакет се Вклучени : 1 Х 8 начин коло сечилото fuse кутија (вклучува спојување на ножот)
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Детали

Бренд Име:
sikeo
Тип На Објект:
Браници
Свеж

Избор на клиенти