.

.

New
Автомобил-Стил, СТП Авто Автомобил Задните Diffuser за Ауди А6 браник 2009-2011

Автомобил-Стил, СТП Авто Автомобил Задните Diffuser за Ауди А6 браник 2009-2011

DEN 7453.00
DEN 8190.24

Стока
Достапно.


Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
Автомобил-Стил, СТП Авто Автомобил Задните Diffuser за Ауди А6 браник 2009-2011
Fitment
Одговара За Ауди А6 Стандард браник 2009-2011 Инсталација
целосна замена Директни гром на инсталација,нема промени се потребни.
Фотографии

Детали

Бренд Име:
JSPEED CSPORT
Име На Модел:
JC-ADA69608
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Специјални Функции:
Автомобил Стил Моделирање Трим
Објектот Тежина:
5kg
Тип На Објект:
Браници
Свеж

Избор на клиенти