.

.

New
Автомобил Стил на Карбонски Влакна Трки Задните Diffuser Усна За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф MK5 R32 База Hatchback 2-Врата 2006-2008

Автомобил Стил на Карбонски Влакна Трки Задните Diffuser Усна За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф MK5 R32 База Hatchback 2-Врата 2006-2008

DEN 11894.00
DEN 13070.40

Стока
Достапно.


Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
6883 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и цената
Автомобил Стил на Карбонски Влакна Трки Задните Diffuser Усна За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK5 R32 База Hatchback 2-Врата 2006-2008
Одговара За "ФОЛКСВАГЕН" Golf5 MK5 R32 База Hatchback 2-Врата 06-08
Направи Модел Година Трим Моторот на Фолксваген R32 2008 База Hatchback 2-Врата 3.2 L 3189 CC 195 Cu. Во. V6 ГАС DOHC
целосна замена Директни гром на инсталација,нема промени се потребни.

Детали

Бренд Име:
JSPEED CSPORT
Автомобил модел:
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф MK5 R32
Модел Година:
2006-2008
Име На Модел:
ВСС-VWGO0527
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Автомобил Стил Моделирање Трим
Објектот Тежина:
1.98kg
Тип На Објект:
Браници
Свеж

Избор на клиенти