.

.

New
1 Buc Левата Страна LH Предни Светла за Миење Млазницата Капа Спреј Покритие за Субару XV 2012-2014

1 Buc Левата Страна LH Предни Светла за Миење Млазницата Капа Спреј Покритие за Субару XV 2012-2014

DEN 839.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.

Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас.
1 Buc Левата Страна LH Предни Светла за Миење Млазницата Капа Спреј Покритие за Субару XV 2012-2014
Пред да нарачате, ве молиме проверете делови број, Слика и автомобил модел внимателно.
Ние правиме статистика, стоки пристигна во земјата на дестинација / регион грубо како што е прикажано подолу :
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
20%
30%
45%
4.
Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме.
Превозот Информации :
Ние ги испратите Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail или epacket стандардно.
Начин На Плаќање :
Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка.
Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро. Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!!! Ние секогаш се остави позитивни повратни информации!!!
.
Се враќа Политика : Сите продажни дојде со нас 30 дена гаранција.5%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
20%
45%
23%
2%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
12%
30%
40%
13%
5%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
5%
25%
30%
30%
10%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
10%
25%
40%
23%
2%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
30%
40%
15%
5%
Наплата
Други земји
Го оценувате (точка пристигна)
2-6 недели, доколку се повеќе од 6 недели ќе се наплата.

Детали

Тип На Објект:
Браници
Име На Модел:
SL1331-L
Автомобил модел:
За Субару XV 2012-2014
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
SPEEDLONG
Модел Година:
2012-2014
Специјални Функции:
миење спреј маска
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
ABS
Порше Модел:
За Субару XV
Cayenne-Година:
2012-2014
Свеж

Избор на клиенти