.

.

New
Карбонски Влакна Пред Splitter Престилки за BMW Серија 3 E92 М Спортскиот Браник Само 05-09

Карбонски Влакна Пред Splitter Престилки за BMW Серија 3 E92 М Спортскиот Браник Само 05-09

DEN 9143.00
DEN 10046.88

Стока
Достапно.


9256 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и цената
Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
Fitment
Одговара за BMW E92 М Техника Браник 2005-2009
Инсталација
3 M лента со прислушување завртки Кои го прават повеќе делови duarble , тие се вклучени во пакетот
Фотографии

Детали

Бренд Име:
JSPEED CSPORT
Име На Модел:
JC-BME920547
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Дербито Трупци
Објектот Тежина:
1.5kg
Тип На Објект:
Браници
Свеж

Избор на клиенти