.

.

New
Карбонски Влакна Задниот Браник Усна Спојлер Diffuser Случај за Lamborghini Gallardo Купе Конвертибилна LP550 LP560 LP570 LP570-4 09-13

Карбонски Влакна Задниот Браник Усна Спојлер Diffuser Случај за Lamborghini Gallardo Купе Конвертибилна LP550 LP560 LP570 LP570-4

DEN 201290.00
DEN 221198.40

Стока
Достапно.

(Ние препорачуваме да се направи инсталација во вас локална работилница.
1, П : дали Е ДАНОК се вклучени во цел полнење ?
A : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци. овој професионален вештини и carefulness е потребно.Инсталација : совршен fitment ,лепак лента & стакло лепак се неопходни за инсталација.Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили .Карбонски влакна материјал,јасно грб 3 X3 twill ткаат јаглерод,сјајна површина.Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . И ние не обезбеди сликарство услуга.
Клиентите Прашање и Одговор
1, П : Како да потврди дали овој производ се вклопува во мојот автомобил или не ?
О : Доколку не се сигурни за fitment, ве молиме контактирајте го и испратете ни го вашиот автомобил слики(напред, назад и за целиот автомобил слики), тогаш ние ќе ги провери одговара или не. За да се избегне боја разлика гребнатини и за време на испорака или инсталација, ние силно препорачуваме да го сликам во вашата локална автомобил измена продавница по инсталацијата.П : колку данок што треба да се платат ?
А : Во Европска земја : сите предмети треба увозни давачки, што е 35-45 евра врз основа на нашите мали комерцијална фактура
Во САД на пазарот : сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000како што е нашата фактура износ ќе биде 200па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.

Детали

Бренд Име:
HSPEED KSLINE
Автомобил модел:
Случај за Lamborghini Gallardo Купе Конвертибилна LP550 LP560 LP570
Модел Година:
2009 2010 2011 2012 2013
Име На Модел:
RML-XM008
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
60cm
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Висина:
20cm
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Заден Браник Во Светот
Објектот Тежина:
2kg
Тип На Објект:
Браници
Автомобил модел:
за Lamborghini Huracan LP550 LP560 LP570 LP560-4 LP570-4
Материјал:
Карбонски Влакна
боја:
Црна
Fitment:
Одлични
квалитет:
Загарантирана
Инсталација Метод:
Користете лепило лента и стакло лепак
Површина:
Shinning и мазни
степен:
УВ Заштита
Пакување:
картонска кутија
Функција:
Мала тежина
Свеж

Избор на клиенти