.

.

New
Карбонски Влакна Предниот Браник Усна Спојлер Крило за Ауди А5 стандард 2 4 Вратата 2008-2011 Не Sline S5 Црна FRP

Карбонски Влакна Предниот Браник Усна Спојлер Крило за Ауди А5 стандард 2 4 Вратата 2008-2011 Не Sline S5 Црна FRP

DEN 4380.00
DEN 4813.92

Стока
Достапно.


2, П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод ?
A : нашите производи се навлажни јаглерод,што е 2 слоеви fiberglass, еден слој вистински јаглерод. Карбонски Влакна Автомобил Пред Усна за Ауди А5 4 D 2 D 2008-2011 Пред Splitter
2.
3, П : сликарство вклучени/дали ви обезбеди сликарство ?(НЕ за карбонски влакна)
A : Unpainted производ е priming сива или црна боја. И ние не обезбеди сликарство услуга.
Во Австралија пазарот : сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 AUD, како што е нашата фактура износ ќе биде 200 AUD ,па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок. Бренд Нови престилка на Автомобил
Fitment
Одговара За Ауди А5 4 D 2 D (Купе & Sportback ) Стандард Браник 2008-2011
Инсталација
3 M лента со прислушување завртки Кои го прават повеќе делови duarble, тие се вклучени во пакетот
Фотографии
Клиентите Прашање и Одговор
1, П : Како да потврди дали овој производ се вклопува во мојот автомобил или не ?
О : Доколку не се сигурни за fitment, ве молиме контактирајте го и испратете ни го вашиот автомобил слики(напред, назад и за целиот автомобил слики), тогаш ние ќе ги провери одговара или не.
1, П : дали Е ДАНОК се вклучени во цел полнење ?
A : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци. Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги.

Детали

Бренд Име:
HSPEED KSLINE
Автомобил модел:
за Audi A5 стандард 2 4 Вратата 2008-2011 Не Sline S5
Модел Година:
2008 2009 2010 2011
Име На Модел:
TJC-ADA51010
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
60cm
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Висина:
20cm
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Страна Diffuser Splitter за Ауди А5 стандард 2 4 Вратата 2008-2011
Објектот Тежина:
2kg
Тип На Објект:
Браници
Свеж

Избор на клиенти