.

.

New
Пред Усна Карбонски Влакна Пред Усна Спојлер За Мерцедес-Бенц W117 CLA200 CLA220 CLA260 CLA45 2014.2015. Бесплатен превозот!

Пред Усна Карбонски Влакна Пред Усна Спојлер За Мерцедес-Бенц W117 CLA200 CLA220 CLA260 CLA45 2014.2015. Бесплатен превозот!

DEN 8064.00
DEN 11520.00

Стока
Достапно.

Ние само брод да се потврди цел адреси. Пред исплата, ве молиме проверете со вашиот превозот адреса и други услов за објектот.
Мала тежина и издржливост . УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Спојлер Во Боја : Карбонски Влакна. Ние не се обиде да одговори што е можно побрзо.
НАПЛАТА & ВРАЌАЊЕ :
1.Се гарантира 100% производ големина погодни за инсталација.
Издржливи материјали отпорни на УВ, вода, нечистотија, маст, сол, лесна киселина и масло. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако тоа не ви одговара, прифаќаме само не се оштетени објекти.
Сите наши производи се гел-обложени и високо прегледано пред превозот .За време на испорака, ние не може да се контролира совршено, ќе ви помогне да ги пратите на тоа, се додека не добиете и снабдување со следење на број. Големината и Јазот Одговара.Што се очекува да се воспостави долгорочни бизнис со вас во иднина. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако стоката се изгубени или оштетени на превозот начин, ние ќе се врати на пари за вас, или испрати за да можете повторно. Нашата цел е задоволството на клиентите! 5.
Производ Тежина : Околу 0. Во светот превозот со ЕМС,E-EMS , DHL,Fed Ex, Кина пост, и др.Ние не сме одговорни за било ДДВ или Завиткани во царинските тарифи.

Детали

Тип На Објект:
Браници
Модел Година:
2014.2015.2016
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
Бренд Име:
LVZHIQI
Објектот Висина:
1inch
Објектот Должина:
1inch
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Ширина:
1inch
Име На Модел:
Star Војна- - 010
Автомобил модел:
Мерцедес-Бенц W117 CLA200 CLA220 CLA260 CLA45
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Отпорни на УВ, вода, нечистотија, маст, сол, лесна киселина и масло.
Тип На Објект:
Браници
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
ПОВРШИНА:
Карбонски Влакна Високо Полиран И Shinning
Позиција:
предниот браник
Големина:
Through The Mould Produce Size and Gap Fit
Производот Количина:
1 Сет ( 6 Парчиња )
Свеж

Избор на клиенти