.

.

New
НОВО!!Трговија на големо Scrapbooking Brads/кристал brads/5 petal цвет brads, Бесплатен Превозот, 10 бои, 100pcs по боја

НОВО!!Трговија на големо Scrapbooking Brads/кристал brads/5 petal цвет brads, Бесплатен Превозот, 10 бои, 100pcs по боја

DEN 2526.24

Стока
Достапно.

Материјал : железо со друг материјал на arylic,гума ткаенина,и др. Ако сакате да наведете една, ве молиме да ни кажете во прв пат.16 /парче
ПРОМОЦИЈА! Мешана боја Scrapbooking Brads,бисер на бред, кристал акрилик бред,Бесплатен Превозот, 4.
Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување. Вашиот задоволителен е нашата единствена извршување.16 /парче
ПРОМОЦИЈА! Трговија на големо Scrapbooking Brads, метал бред, кокосова палма brads, Бесплатен Превозот,20mm кокосова палма US$ 0. Боја : pls видете на следната слика.

Детали

Материјал:
Бисер
боја:
по случаен избор
Големина:
скапоцен камен околу 6mm, вкупно 10мм
Изглед:
Цвет
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти