.

.

New
Широк нога панталони Baggy панталони жените Панталони широк Ориентален стил панталони Кинески ориентални жените AA1848 X

Широк нога панталони Baggy панталони жените Панталони широк Ориентален стил панталони Кинески ориентални жените AA1848 X

DEN 1267.00
DEN 2304.00

Стока
Достапно.


(CM) Панталони долго Половината Колковите М 101 116 70 L 102 74 120 XL 103 78 124

Детали

Големина:
M, L, XL
Традиционален Кинески Облека:
Bottoms
Материјал:
Лен,Памук,Полиестер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
AA1848
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
EASTQUEEN
Свеж

Избор на клиенти