.

.

New
SEOBEAN МАЖИТЕ НОВИ ПАМУК НИЗОК ПОРАСТ СОЛИДНА БОКСЕР ДОЛНА ОБЛЕКА 4 БОИ

SEOBEAN МАЖИТЕ НОВИ ПАМУК НИЗОК ПОРАСТ СОЛИДНА БОКСЕР ДОЛНА ОБЛЕКА 4 БОИ

DEN 302.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Пакет вклучуваат : pc боксер ( како на сликата покажува)
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Прикажи ги исклучите вашиот тенок и привлечни облини,emanate вашиот неограничен шармантен стил.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.100% сосема нов и висок квалитет. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
SEOBEAN
Број На Модел На:
CC1600209
Материјал:
Памук
Свеж

Избор на клиенти