.

.

New
SOSOCOER Бебе Девојка Rompers 2017 Лето Swan Летаат Ракав Девојки Jumpsuit Romper Цртан филм Животинско Младата Romper Новородените Деца Облека

SOSOCOER Бебе Девојка Rompers 2017 Лето Swan Летаат Ракав Девојки Jumpsuit Romper Цртан филм Животинско Младата Romper Новородените

DEN 313.00
DEN 522.24

Стока
Достапно.

Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови. Бидејќи нашиот времето за испорака е 1-3 работен ден. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P.Ние ги испратите стоки за вашиот Aliexpress Адреса. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас. Ве молиме бидете сигурни дека вашата Адреса за е токму вашиот Превозот Адреса.ИЗВЕСТУВАЊЕ Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна.54 см
Децата НИ Големина
Должина На Врв
Биста*2
Ознака Големина
3 M
35 cm
25*2 см
70
6 M
38 cm
26*2 см
80
9 M
40 см
27*2 см
90
12 M
42 см
28*2 см
100
Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 работен ден по расчисти исплата. Ви благодариме однапред за вашата соработка!
1. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.
1 инч = 2. Ако сакате да го измени превозот адреса. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација.

Детали

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
SOSOCOER
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Streetwear
Пол:
Бебе Девојки
Број На Модел На:
DLS2017033001
Материјал:
Памук,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Свеж

Избор на клиенти