.

.

New
Цветни Новородено Бебе Бебе Девојки Деца Возбудува Чипка Sequin Bodysuit Playsuit ЛАК без Ракави Jumpsuit Тимови Sunsuit Облека

Цветни Новородено Бебе Бебе Девојки Деца Возбудува Чипка Sequin Bodysuit Playsuit ЛАК без Ракави Jumpsuit Тимови Sunsuit Облека

DEN 220.00
DEN 250.56

Стока
Достапно.


Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака. Ви благодариме. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.

Детали

Дете НИ Големина:
3M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
Бебе Девојки Деца Возбудува Чипка Sequin Bodysuit
Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојки
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Свеж

Избор на клиенти