.

.

New
Новороденче Bodysuit Мали Cottons Лето Кратки Ракави Бела Црна Бебе Момче Девојче Облека Смешно Татко Со Мене Бебе Onesie 0-18 МИЛИОНИ

Новороденче Bodysuit Мали Cottons Лето Кратки Ракави Бела Црна Бебе Момче Девојче Облека Смешно Татко Со Мене Бебе Onesie 0-18

DEN 192.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Повратни информации за тоа : Ние сме една онлајн продавница, секој повратни информации е многу важна за нас. Меѓународни купувачи ве молиме имајте во предвид : а. Пред да платите, ве молиме да се направи сте ја вашата адреса во aliexpress се поклопува со адресата што би сакале ни да брод. Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки , ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Има некој мерка со мерење; лента, паралелно на земјата. Наша цел е за ѕвезда услуга и сакате да бидете среќни. Се врати превозот цената е обврска на купувачот, Ако ви треба замена, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем и ни ги испратите некои слики за потврда. Ние не бродот на викенд или државни празници. Сите предмети ќе биде предаден на купувачот aliexpress адреса. Плаќања : прифаќаме само за плаќање преку Зачувам на Ali Express име Alipay. Сите големи кредитна картичка се прифатени преку сигурна исплата Зачувам. Имате пријател мерка над колковите и задниот дел, околу најголем дел. Ние, исто така, поддржува следниве превозот метод. Дали вие не падне на превозот? Да, Ние може да не падне превозот во светот за вас, само да се стави во вашите клиенти адреса кога ставате ред. Дали треба да се платат увозните тарифи? Тоа зависи од вашата земја на увоз и извоз политики, ако тарифа резултираше, тоа треба да се плати од страна на купувачот. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка.

Детали

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Број На Модел На:
LL016
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Бренд Име:
TITTOK
Тип На Објект:
Bodysuit
боја:
Бела/Розова/Црна
Број На Модел На:
бебе bodysuit
Одделот За Името:
Бебето
Материјал Состав:
Мали Cottons
Стил:
Повик
Должина На Ракав:
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Писмо:
ме+мама= boke татко/добив од мојот мама
Сезоната:
Лето
Свеж

Избор на клиенти