.

.

New
Бебе Rompers Новородено Бебе Момче Девојки Облека Кратко Sleeve Облека Девојка Памук Romper Jumpsuit Облека Тимови Бебе Носии

Бебе Rompers Новородено Бебе Момче Девојки Облека Кратко Sleeve Облека Девојка Памук Romper Jumpsuit Облека Тимови Бебе Носии

DEN 146.00
DEN 182.88

Стока
Достапно.


Најновите Новороденче Rompers Тимови !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : 100% Природен Памук
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Rompers
Големина На Табелата :
Големина
Блузи Должина
Градите
Возраст Совети
70
37 СМ
23.5*2 см
0-3 Месеци
80
39 СМ
25*2 см
3-6 Месеци
90
41 CM
26*2 см 6-12 Месеци
100
43 СМ
27*2 см
12-18 Месеци Има 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Детали

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, Новородените
Бренд Име:
CANIS
Број На Модел На:
jumpsuit
Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојки
Стил:
Активни
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Свеж

Избор на клиенти