.

.

New
Нови rompers женска jumpersuit лето секси Turtleneck долг ракав bodycon завој jumpsuit bodysuit тенок краток плус големина rompers

Нови rompers женска jumpersuit лето секси Turtleneck долг ракав bodycon завој jumpsuit bodysuit тенок краток плус големина rompers

DEN 648.00
DEN 753.12

Стока
Достапно.


Добредојдовте во мојата продавница!
Најниската цена, од прва класа на услуги
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да купите.
2. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен.
3. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. Ви благодариме за разбирањето!
Димензии : cm (1cm=0.3 инчи)
S : биста 82 см, рамо 32.8 см, ракави 58.5 cm, половината 62cm, пред должина 68cm,
М : биста 86 см, рамо 34cm, ракав 59cm, половината 66cm, пред должина 69cm,
L : биста 90 см, рамо 35.2 см, ракави 59.5 cm, половината 70cm, пред должина 70cm,

Детали

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Одговара Тип:
Слаби
Шаблон Тип:
Шарени
Стил:
Моден
Тип:
Bodysuits
Бренд Име:
GRTXIN
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
WL00782016032507
Должина:
Shorts
Свеж

Избор на клиенти