.

.

New
Лето Симпатична Бебе Деца Девојки Принцеза Пинк Чипка Триаголник Bodysuits Jumpsuit Babygrows Бебе Летна облека 0-24M

Лето Симпатична Бебе Деца Девојки Принцеза Пинк Чипка Триаголник Bodysuits Jumpsuit Babygrows Бебе Летна облека 0-24M

DEN 152.00
DEN 180.48

Стока
Достапно.


Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет. Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање.

Детали

Бебе Возраст:
7-9 месеци, 10-12 месеци, 19 до 24 месеци
Број На Модел На:
romper
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Бебе Девојки
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Свеж

Избор на клиенти