.

.

New
Забавуваат писмо за печатење Едно Парче bodysuit Жени Секси Backless Bodysuit секси високи намали Jumpsuits Rompers Костим за Капење со висок квалитет

Забавуваат писмо за печатење Едно Парче bodysuit Жени Секси Backless Bodysuit секси високи намали Jumpsuits Rompers Костим за

DEN 815.52

Стока
Достапно.

Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Се надеваме дека може да се разбере ова. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест.
Ве молиме Имајте предвид : ние победивме'т се врати превозот цена или не't take превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не 's нашите вина. EMS 5-10 работни Дена
Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство .
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден.
Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек.
големина препорачуваме :
S : Биста : 76-90cm Половината : 64-78cm Хип : 72-86cm (Добра еластичност) M : Биста : 80-94cm Половината : 68-82cm Хип : 76-90cm (Добра еластичност)
L : Биста : 84-98cm Половината : 72-86cm Хип : 80-94cm (Добра еластичност)
XL : Биста : 90-104cm Половината : 78-92cm Хип : 86-100cm (Добра еластичност)
Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 8-20 Дена на Светот Слободен!! DHL 5-8 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Писмо
Материјал:
Најлон
Одговара Тип:
Слаби
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Стил:
Секси
Тип:
Bodysuits
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Боја Стил:
Природна Боја
Свеж

Избор на клиенти