.

.

New
6pcs/Set Специјална понуда Дива Свиња Наежвам четка pen set фан форма уметност резерви сликарство пенкало маслото четка Студент Канцелариски

6pcs/Set Специјална понуда Дива Свиња Наежвам четка pen set фан форма уметност резерви сликарство пенкало маслото четка Студент

DEN 335.52

Стока
Достапно.


Име : исто така наежвам четка Материјали : дрво, месинг, Дива Свиња Наежвам Апликација : маслото, пропилен Спецификации : 2#.4#.6#.8#.10#12#

Детали

Тип:
Масло четка
Бренд Име:
Zhouxinxing
Губење на материјал:
Наежвам
Растворливи Или Не:
боја
Број На Модел На:
6 одговара
Возраст:
>3 години
Рачка Материјал:
Дрво
Големина:
33cm
Доведе Цврстина:
B
Тип:
Paintbrush
Свеж

Избор на клиенти