.

.

New
Традиционален Кинески Облека за Мажи Кинески Танг Костим Машки Ориентални Mens Облека Кинески Kungfu Врвот Античкиот Костим 89

Традиционален Кинески Облека за Мажи Кинески Танг Костим Машки Ориентални Mens Облека Кинески Kungfu Врвот Античкиот Костим 89

DEN 1227.00
DEN 2191.20

Стока
Достапно.

Традиционален Кинески Облека за Мажи Кинески Танг Костим Машки Ориентални Mens Облека Кинески Kungfu Врвот Античкиот Костим 89
Облеката е само Врвот
Големина на Табела(Азија Големина) Обединете (cm) Големината на Градите, Половината Hipline Должина на Ракав Рамо S 108 108 - 73 - 45 М 112 112 - 74 - 46 L 116 116 - 75 - 47 XL 120 120 - 76 - 48 XXL 124 124 - 77 - 49 XXXL 130 130 - 78 - 50 Забелешки
1 инч =2.54 см
Ознака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина
Како различни мерни методи, Pls Прифати Грешка од Околу 1-2cm
црна, бела

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Традиционален Кинески Облека:
Блузи
Материјал:
Ацетат
Бренд Име:
Daxico
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
CAC17012
Објектот:
традиционален кинески облека за мажи
Производот Категорија:
Танг костим
Сезоната:
Лето
Боја:
Бела, Црна
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL
Додатоци:
Блуза
Свеж

Избор на клиенти