.

.

New
INDJXND Плус Големина Лето Солидна Боја Секојдневен Женска Кошули, Блузи без Ракави Мода Женски Лабава Chiffon Блуза Полите Двоен Слој

INDJXND Плус Големина Лето Солидна Боја Секојдневен Женска Кошули, Блузи без Ракави Мода Женски Лабава Chiffon Блуза Полите Двоен

DEN 359.00
DEN 377.76

Стока
Достапно.


? Ние Брод на Светот,
? Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20 до 40 дена. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Плаќање
? Ние прифаќаме alipay тука.
4)3-20 денови можат да добијат парцели.
? Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци.
3)Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL /UPS-от за слободни превозот.Ви благодариме за вашата поддршка.
Пет Ѕвездички Повратни Информации Барање
Секој еден од нашите prouct е навистина ниска добивка, ние само се надевам u како тоа
и оставете го Пет ѕвездички на повратни информации за поддршка,ви благодариме .
? П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
? П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
? Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Големина На & Гаранција За Квалитет
Секој од нашите производи помина строго упатство за инспекција пред испраќање.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.

Детали

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
INDJXND
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
S139
Ткаенина Тип:
Chiffon
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
категорија:
Лабава облека
Стил:
Европа и сад
Шема:
рамо појас
Јака:
У Стил Јака
Бои:
Бела, розова, виолетова, црна
Свеж

Избор на клиенти