.

.

New
5 Боја Зима Руно наредени Фенер ракав Цврст Боја Хармоника Лолита Кошула Bowtie Чипка Agaric полите Жените Гроздобер Кралската Блузи

5 Боја Зима Руно наредени Фенер ракав Цврст Боја Хармоника Лолита Кошула Bowtie Чипка Agaric полите Жените Гроздобер Кралската

DEN 1361.00
DEN 1512.00

Стока
Достапно.

На блуза е биста мерење поголем од вашиот биста measurement 4-6cm ќе биде повеќе фитнес. Враќање на избега објектот не ќе се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Стоките ќе бидат означени како "подарок" и стави ниска обичај цена за полесно царинење и помалку трошоци. Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на спорот. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, и ние ќе го сакам, ако може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Како на пример,ако вашиот биста е 90cm,со блуза биста мерење подобро поголем од 95cm. Добри купувачи , кој ја напушти 4/5 ѕвезда повратни информации и никогаш не се отвори спорот без консултација ни прв можат да уживаат во бесплатен дар и да не купите се ограничи забава секој месец. Лоша купувачот е некој кој остава жалби, е навредлив, затворен ум и проблематично. Ве молиме проверете го ова јасно во опис на производот или контактирајте не доколку сте несигурни. Сите вратени предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, вклучувајќи кутијата и додатоци што доаѓа со него. Сите добра се проверени, пред пратката. Ние ќе се обидеме и да решите вашиот проблем прво.
-Азиски големината е помала од НАС/ЕУ големината.Експрес испорака ~
Можете да изберете EMS/DHL или други изразат компанија. Ве молиме проверете ја големината мерење повторно пред да нарачате, ако цел погрешна големина, ова не е продавачот на грешка и не може да биде вратена.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Ткаенина Тип:
Руно
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Јака:
Пак надолу Јака
Декорација:
Лак
Стил:
Лолита Стил
Бренд Име:
Adomoe
Број На Модел На:
2016 година лолита блуза
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер
боја:
бела,црна,беж,морнарско сина,вино црвено
Боја Стил:
Природна Боја
Стилот 1:
Јака со лак вратоврска жените блуза
Стил:
Моден
Свеж

Избор на клиенти