.

.

New
Shintimes Chemise Femme Женска Облека 2018 Дами Лен Блузи Кошули Розова Мода Жените Облека Памучна Блуза Плус Големина Блузи

Shintimes Chemise Femme Женска Облека 2018 Дами Лен Блузи Кошули Розова Мода Жените Облека Памучна Блуза Плус Големина Блузи

DEN 576.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.


Големина
Должина
Биста
Рамо
Половината
Sleeve
Колковите
Висина
М 56
90
34
54
L 57 94
35
55
XL
58
98 36
56
2 XL
59
102
37
57
3 XL
60
106
48
58

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
жените блузи
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
shintimes
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
бела кошула:
S M L XL XXL XXXL плус големина леопард печати Европа и Америка стил
маица на жените:
Црвено Светло сина, Црна, Розова кошули
жените блузи:
Женски Жени, Г-ѓа Жена Девојка пропушти Дама Ѕвезда femininas
Моделирање на облека:
секси тенок одговара тенка Личност шарени лабава сјајна
Моден elemen:
pleated, Светли бои,елегантни
лето стил:
Роман Улица носат гроздобер ретро класичен повик на модата активни новина
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Додадено време:
Женски Жени, Г-ѓа Жена Девојка пропушти Дама Ѕвезда femininas
Тип:
Облека се облекуваат Блузи маица, Блуза
Потекло:
евтини облека кина
Свеж

Избор на клиенти