.

.

New
Есен Жените Бели Блузи Дами Девојки Канцеларија Кошула Бели Блузи Корејски Стил Долг Ракав Sequin Chiffon Блуза Blusas

Есен Жените Бели Блузи Дами Девојки Канцеларија Кошула Бели Блузи Корејски Стил Долг Ракав Sequin Chiffon Блуза Blusas

DEN 235.00
DEN 305.28

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашата продавница! Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ^-^ Ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница" ^-^ Ако имате прашање, само слободно контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде помош во времето. ако не сте го доби објект во рамките на нашите превозникот време или unsatisfy нашите предмети, на стр ls не се отвори спорот толку брзо, контактирајте со нас во времето, ние ќе ви ги даде нашата најдобра услуга. Ние негува секој клиенти во нашата продавница. Имаат добар шопинг време во нашата продавница!
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Боја : Мулти-Боја како на сликата шоу
Големина : S M L XL
Материјал : Памук,Полиестер
Повод : Случајни/Лето/Партија
Стил : Мода Долг Ракав маици Блуза Секојдневен Блузи
Долг Ракав Т-Маица Големина детали :
Тагови/Нема. Биста Рамо Должина На Ракав
S 84cm/33.1 36cm/14.2 57cm/22.4 62cm/24.4
М 86cm/33.9 37cm/14.6 58cm/22.8 63cm/24.8
L 88cm/34.6 38cm/15.0 59cm/23.2 64cm/25.2
XL 90cm/35.4 39cm/15.4 60cm/23.6 65cm/25.6

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
B32
Јака:
Пак надолу Јака
Стил:
High Street
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Никој
Бренд Име:
WEIXINBUY
Шаблон Тип:
Геометриски
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти