.

.

New
F5 големи димензии жените 2017 есен нови корејската верзија на масти mm долга борба боја на кошула ВРВОТ 1745

F5 големи димензии жените 2017 есен нови корејската верзија на масти mm долга борба боја на кошула ВРВОТ 1745

DEN 750.00
DEN 871.68

Стока
Достапно.


НЕ CM БИСТА ДОЛЖИНА SELLVE РАМО XL 108 70-78 58 41 XXL 116 71-79 58 42 XXXL 124 72-80 59 43

Детали

Големина:
XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
шарени плови
Материјал:
Памук,Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Свеж

Избор на клиенти